Posted on

Rynek sztucznych rzęs w ostatnich latach bardzo zyskał na popularności. Jeżeli planujemy założenie biznesu związanego z rzęsami to potrzebujemy dobrej hurtowni, która zapewni nam produkty dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Z tego artykułu dowiesz się jakie hurtownie z rzęsami są najlepiej oceniane oraz jakie są rodzaje sztucznych rzęs.

Hurtownia z rzęsami – jak wybrać najlepszą?

Hurtownia z rzęsami powinna łączyć w sobie dwie cechy: wysoką jakość oraz dobrą cenę. W internecie możemy znaleźć bardzo dużo hurtowni, które są warte uwagi. Najpopularniejszymi hurtowymi sprzedawcami są konkretne firmy, które posiadają swoją ofertę cenową oraz produktową. Jednak w internecie możemy znaleźć wiele stron, na których rzęsy to tylko jeden z dostępnych produktów. Jedynym problemem w przypadku tych stron jest możliwość otrzymania produktów o złej jakości. Jednak jeżeli przeczytamy opinię o sprzedawcy oraz rozeznamy się kto i co oferuję na pewno będziemy zadowoleni. Co więcej ceny rzęs na takich stronach są naprawdę kuszące w porównaniu do innych hurtowni. Wszystkie wyżej wymienione strony internetowe z rzęsami trzeba sprawdzić w opiniach pod względem jakości, wydajności, ceny oraz szybkości transakcji, aby spełniły one nasze wcześniej ustalone oczekiwania.

Najpopularniejsze rodzaje rzęs hurtowych

Pierwszym rodzajem rzęs są rzęsy mink, które są wyprodukowane z futra norek. Są one bardzo drogie, ale są też zdecydowanie efektownym dodatkiem do wyglądu. Rzęsy mink są często wybierane przez celebrytów i ikony mody. Tańszą alternatywą dla rzęs mink są faux mink rzęsy, które są wykonane z materiału syntetycznego. Kolejnym rodzajem rzęs, które można kupić hurtowo są rzęsy jedwabne. Charakteryzuje je lekkość oraz miękkość, naturalność oraz delikatność. Do produkcji rzęs oprócz futra norek wykorzystuje się także futro sobola, który występuje na ogół w Rosji. Tekstura tych produktów jest miękka i elastyczna. Warto zwrócić uwagę również na rzęsy syntetyczne, które są wykonane z wcześniej polerowanego akrylu – co sprawia, że są niezwykle wytrzymałe. Świetnie sprawdzą się na imprezy czy formalne okazje. Są one błyszczące. Jednym ze specjalnych rodzajów rzęs są rzęsy lalek, które są przeznaczone do cospalyu i sprawiają wrażenie grubszych na samym środku oka w przeciwieństwie do wyżej wymienianych rzęs. Oczywiście istnieje też wiele specjalnych rzęs na przykład takie przypominające pióra oraz robione na specjalne zamówienie. Teraz już wiesz czym jest hurtownia z rzęsami oraz jakie rodzaje rzęs są w niej dostępne.