Posted on

Osoby, które są obecnie na etapie urządzania swojej łazienki od podstaw mają nie lada wyzwanie, gdyż bardzo ciężko wybrać odpowiednie, solidnie wykonane płytki, które z pewnością sprawdzą się przez wiele lat w niezawodnym stanie. Wielu klientów chce postawić także na płytki, które doskonale pasują do aktualnych trendów wnętrzarskich. Co więc warto wybrać? Jaki producent oferuje świetne płytki w przystępnej cenie? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Płytki łazienkowe Todagres

Płytki łazienkowe Todagres zdecydowanie wyróżniają się na tle innych płytek w sklepach budowlanych. Producent postawił bowiem na wysoką jakość, ciekawy kształt i modny design. W ofercie producenta znaleźć można płytki, które są obecnie hitem wnętrzarskim, czyli te o wyglądzie białego i czarnego marmuru (z połyskiem lub matowe). Trzeba przyznać, że dzięki nim każda łazienka nabierze zupełnie nowego, efektownego i przede wszystkim luksusowego charakteru. Dzięki temu, że jest tak wiele rozmiarów tego rodzaju płytek w ofercie producenta, klient bez problemu dobierze idealny model i wzór do swojej łazienki.

Płytki na ściany i podłogi

Płytki łazienkowe Todagres sprawdzają się nie tylko na ścianach, ale również na podłogach (także pod prysznicem i wanną). Klienci chętnie tworzą z nich rozmaite kompozycje w swoich pomieszczeniach kąpielowych, dzięki czemu zyskują oryginalny, unikatowy efekt, którego nie znajdą nigdzie indziej. Te płytki sprawdzą się nie tylko w domach indywidualnych, ale również w miejscach publicznych. Coraz częściej właściciele hoteli i pensjonatów również decydują się na prezentowane modele, gdyż są ponadczasowe i co najważniejsze, można je teraz kupić w naprawdę przystępnej cenie.

Wyjątkowe modele

Projektanci chętnie polecają swoim klientom tego rodzaju płytki łazienkowe, gdyż z pewnością długo posłużą one klientom. Tym bardziej że w ofercie można znaleźć funkcjonalne modele, które doskonale pasują do wymagającego pomieszczenia jakim jest właśnie łazienka. Płytki w tym miejscu (i to zarówno na ścianach, jak i na podłodze) muszą być odporne na wilgoć, na wysokie temperatury oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też tego rodzaju asortyment warto wybierać u dobrych, niezawodnych producentów, którzy doskonale wiedzą, jakie są potrzeby klientów i co jest obecnie na czasie. Design także ma w tym przypadku ogromne wrażenie. Efektowne, eleganckie płytki bez problemu wkomponują się w każdą aranżację wnętrza. Będą pasować zarówno do łazienki w klimacie skandynawskim, jak i pomieszczenia łazienkowego urządzonego w stylu glamour.