Posted on

Lotnisko w Pyrzowicach to nowoczesny, międzynarodowy port lotniczy. Położony jest około pięćdziesięciu kilometrów od centrum miasta, ciągle się rozrasta i obsługuje coraz większą liczbę pasażerów. Każdy, kto zdecyduje się na podróż z tego lotniska, powinien wcześniej zarezerwować miejsce parkingowe w pobliżu. Dzięki temu uniknie się kłopotliwego szukania wolnych miejsc parkingowych. Wcześniejsza rezerwacja pozwoli uniknąć stresu związanego z problemem zostawienia auta.

Jak zarezerwować miejsce na parkingu w Pyrzowicach?

Rezerwacja miejsca na parkingu w Pyrzowicach nie musi być, ani trudna ani skomplikowana. Warto w tym celu skorzystać z intuicyjnej wyszukiwarki miejsc parkingowych. Wystarczy wybrać datę i godzinę, w której chce się pozostawić samochód, docelowe lotnisko i numer lotu. Po wciśnięciu opcji „wyszukaj” pokażą się wszystkie dostępne możliwości.
Porównywarki zawierają ponad dwadzieścia różnych parkingów, tańszych i droższych. Jeśli chodzi o parking Pyrzowice cennik jest jasny i przejrzysty, a dzięki wyszukiwarce łatwo znaleźć atrakcyjną cenowo opcję.

Gdzie najlepiej zostawić auto w Pyrzowicach?

Najlepszą opcją będzie pozostawienie auta na parkingu strzeżonym, których jest niemało w pobliżu lotniska. Te najlepsze umieszczone są w pobliżu lotniska. Niestety większość z nich ma nieciekawe, miękkie podłoże, wysypane żwirkiem. Auta stoją przeważnie pod gołym niebem. Są to również najdroższe parkingi.
Korzystną opcja są parkingi prywatne, bardzo popularne w pobliżu lotniska. Przede wszystkim są one ubezpieczone od nieszczęśliwego wypadku, a poza tym oferują swoim klientom garaże i wiaty oraz całodobowy monitoring, W cenie jest również transfer w obie strony, z lotniska i na lotnisko.

O czym pamiętać przed wylotem z Pyrzowic?

Chcąc skorzystać z parkingu na lotnisku w Pyrzowicach warto pamiętać o tym, aby w okresie ferii albo wakacji, zarezerwować sobie miejsce z dużym wyprzedzeniem. Sprawdzanie dostępności miejsc powinno się zacząć od tych największych, które mają dużą powierzchnię. Każdy parking Pyrzowice cennik posiada czytelny i wyraźny, z różnymi opcjami. Pasażerowie mogą skorzystać dokładnie z takiej oferty, która im najbardziej pasuje.
Można także skorzystać z parkingów, które nie są strzeżone. Jest to jednak bardzo ryzykowna opcja, zwłaszcza jeśli auto ma zostać na dłuższy okres czasu.

Najlepsze parkingi w Pyrzowicach

Najlepszymi parkingami są te najbliżej wejść na lotnisko. Parking Premium ma ponad cztery tysiące miejsc parkingowych, parking P1 1242 miejsca, a parking P2 z 2300 miejsc.